Nasi zawodnicy zajęli 4 miejsce w Wielkopolsce, Puchar Tymbarka!
W dniu 21marca 2016 roku zawodnicy młodzików brali udział w Finale Wojewódzkim XVI edycji Turnieju
" Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku " w kategorii U 12, który odbył się w Grodzisku Wlkp.
W zawodach brały udział 33 drużyny z województwa wielkopolskiego.
W fazie grupowej masi zawodnicy spotkali się z dużynami : PSP Jastrowie, Sp 2 Wronki, SO Spławsk.
Wyniki fazy grupowej :
- SP Międzychód - SO Spławsk -12:1 ( bramki dla Międzychodu zdobyli - Sadolewski 6, Janczyk, Mazana, Stańko 2, Malinowski , Krystian Kaczmarek )
- SP Międzychód - PSP Jastrowie - 4:2 ( bramki zdobyli - Krystian Kaczmarek, Stańko, Sadolewski - 2 )
- SP Międzychód - SP 2 Wronki - 2:2 ( bramki zdobyli - Sadolewski, Stańko )
Tabela:
1) SP Międzychód - 7 punktów
2) PSP Jastrowie - 6 punktów
3) SP 2 Wronki - 4 punkty
4) SO Spławsk - 0 punktów
Z każdej grupy do dalszej gry awansowała tylko drużyna, która zajęła pierwsze miejsce.
ĆWIERĆFINAŁ
SP Międzychód - FA Leszno - 2:0 ( bramki zdobył Mikołaj Sadolewski )
PÓŁFINAŁ
SP Międzychód - Akademia Reissa Poznań - 0:3
MECZ O III MIEJSCE
SP Międzychód - SP Pawłowice - 0:2
Cały turniej wygrali zawodnicy SP 8 z Kalisza i w nagrodę pojadą na ogólnopolski finał do Warszawy.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe.
Rozdane zostały również nagrody indywidualne, a jedną z nich otrzymał Mikołaj Sadolewski, który strzelając 11 bramek został królem strzelców całego turnieju.