Mecz Mistrzowski

WARTA MIĘDZYCHÓD - SOKÓŁ PNIEWY

7 : 1

W dniu 24.10.2015 r gościliśmy na naszym stadionie zespół Sokoła Pniewy.

Nasz zespół bardzo chciał się zrewanżować za porażkę w pierwszym meczu tych drużyn i aby zająć drugie

miejsce w grupie ten mecz musieliśmy wygrać.

Pierwszą połowę Warta zaczęła bardzo skoncentrowana, realizując założenia taktyczne swojego trenera.

Pomimo dobrej gry nasi zawodnicy nie ustrzegli sie błędu, po którym goście zdobyli gola i to oni cieszyli się wygrywając

pierwszą połowę 1:0.

Druga połowa należała zdecydowanie do młodzików Warty Międzychód, którzy systematycznie zdobywali przewagę na

boisku, co przełożyło się na wynik meczu. Nasz zespół w tej części spotkania był zdecydowanie lepszy w każdy elemencie gry a na listę

strzelców wpisali się Damian Tórz, Mikołaj Sadolewski, Jakub Szukała i Marek Stańko.

Wdniu dzisiejszym na pochwałę zasłużyła postawa całej drużyny - Wielkie Brawa !!!!!!!

Zawodnikom Warty z nawiązką udał się rewanż i wygrali oni z Sokołem Pniewy 7:1 ( do przerwy 0:1 ).

Bramki dla Warty zdobyli :

-Damian Tórz - 3

- Mikołaj Sadolewski - 2

- Jakub Szukała - 1

- Marek Stańko - 1

Zespół był gorąco dopingowany przez rodziców, którzy jak zwykle bardzo licznie przybyli na stadion.

W podziękowaniu zawodnicy po zakończonym meczu wspólnie podbiegli do kibiców głośno krzycząc " DZIEKUJEMY " !!!

Na stronie pojawiła się informacja na temat zwodów, które należy doskonalić, a także filmik z zadaniem domowym, proszę o zapoznanie się z danym materiałem.