Mecz Mistrzowski
WARTA - NAP NOWY TOMYŚL
3 : 3
W dniu 09.09.2015 roku rozpoczęliśmy nowy sezon w kategorii Młodzików, rocznik 2004.
Na inaugurację rundy jesiennej gościliśmy w Międzychodzie zespół z Nowego Tomyśla.
Rozgrywki w tej kategorii wiekowej odbywają się według nowych zasad tj. ilość zawodników 8+1,
większe boisko i tzw. spalony.
Początek meczu należał do gości z Nowego Tomyśla i to oni strzelali bramki. Kontrolę w końcówce pierwszej
połowy przejęła Warta i w konsekwencji gola kontaktowego strzelił Mikołaj Sadolewski.
Druga połowa należała do Młodzików z Warty,którzy kontrolowali przebieg gry.
Meczzakończył się wynikiem remisowym, chociaż Warta miała wiele okazji do podwyższenia wyniku
na swoją korzyść.
Na szczególe wyróżnienie za postawę w meczu zasługuje Kacper Krzyżaniak oraz Krystian Kaczmarek.
Końcowy wynik meczu : WARTA MIĘDZYCHÓD : NAP NOWY TOMYŚL 3 : 3 ( do przerwy 1 : 3 ).
Bramki dla Warty Strzelili:
- Mikołaj Sadolewski
- Kacper Janczyk
- Kacper Krzyżaniak
Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom za przybycie na mecz i dopingowanie naszych zawodników !!!
Pozdrawiam i zapraszam na kolejne mecze - kierownik zespołu Daniel Środecki.