Mecz Mistrzowski i treningi

Ostatni mecz rundy jesiennej młodzikiWarty Międzychód gościli u siebie zespół Obry Zbąszyń.

W tym dniu panowały bardzo złe warunki atmosferyczne: silny wiatr oraz niska temperatura,

co jak się później okazało miały duży wpływ na grę zawodników.

Pierwszą połowęzespół Warty zagrał bardzo słabo, gra była chaotyczna i

niedokładna w każdym elemencie. W wyniku słabej postawy młodzików Warty to zespół ze Zbąszynia wygrywał po

pierwszej połowie 1 : 0.

Druga połowa była już znacznie lepsza, to Warta kontrolowała przebieg meczu, zdobywając cztery bramki i w

konsekwencji wygrywając cały mecz 4:2.

Bramki dla Warty zdobyli :

Damian Tórz - 2

Mikołaj Sadolewski - 1

Maksymilian Suterski - 1

Zespół Warty Międzychód po rundzie jesiennej zajął drugie miejsce w klasyfikacji końcowej, ustępując tylko zespołowi z Nowego Tomyśla.

W nadchodzącym tygodniu zawodnicy mają przerwę od treningów, aby uzupełnić zaległości w szkole! Informacje dotyczące treningów pojawią się na stronie w przyszłym tygodniu.

Powiązana galeria: