Mecz Mistrzowski i treningi

POGOŃ LWÓWEK - WARTA MIĘDZYCHÓD

0 : 5

W dniu 07 listopada zawodnicy Warty udali się do Lwówka, aby rozegrać mecz z miejscową Polonią.

Żeby zachować szansę na zajęcie drugiego miejsca w naszej grupie , musieliśmy zwyciężyć w tym spotkaniu.

W pierwszej połowie nasz zespół zagrał bardzo dobrze , realizując taktykę trenera . Oddaliśmy dużo strzałów w kierunku bramki przeciwnika, ale zabrakło skuteczności. Jedyną bramkę w tej połowie strzelił kapitan Warty Mikołaj Sadolewski i po tej części spotkania prowadziliśmy 1 : 0 .

Druga połowa należała tylko do zawodników Warty, którzy zdominowali przeciwników w każdym elemencie gry i podwyższenie wyniku było tylko kwestią czasu.

W tej części gry Warta zdobyła jeszcze cztery bramki .Przepięknego gola strzelił Marek Stańko, który uderzając precyzyjnie piłkę posłał ją w światło bramki przeciwnika a ta uderzając w poprzeczkę wpadła do siatki.

Na wielkie brawa i pochwałę zasłużyła cała drużyna . Brawo !!!

Mecz zakończył się wynikiem 5 : 0 dla Warty Międzychód ( do przerwy 1:0 ).

Bramki dla Warty strzelili :

Mikołaj Sadolewski – 2

Marek Stańko – 1

Damian Tórz – 1

Eryk Różyński - 1

W nadchodzącym tygodniu trenujemy we wtorek i piątek o godz. 16.30
Sobota mecz mistrzowski MLKS WARTA Międzychód- Obra Zbąszyń godz. 10

W zakładce zawodnik znajduje się nowe zadanie domowe na nadchodzący tydzień!

Powiązana galeria: